Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Estela 1 Kg Kuru Fasulye %100 Sağlıklı Lezzetli, Doğal Yeni Sezon

(0)
18,49TL

Siparişlerinizi aynı gün adınıza kesilmiş faturası ile  kargoya veriyoruz. Tarladan Al, Taze Al, Az Öde, Çiftçi Kazansın.     Kendi üretimiz olan kuru fasulye,  ev ortamında denenmiş, pişme ve lezzet garantilidir. Lütfen market fasulyeleri ile kıyaslamayın. %100 Doğal. %100 Lezzet ve Pişme Garantili. 1500 Rakımlı..

Hızlı Görünüm

Estela 3 Kg Kuru Fasulye %100 Sağlıklı Lezzetli Doğal Yeni Sezon

(0)
41,99TL

  Siparişlerinizi aynı gün adınıza kesilmiş faturası ile  kargoya veriyoruz. Tarladan Al, Taze Al, Az Öde, Çiftçi Kazansın.   3 ADET 1 KG KURU FASULYE     Kendi üretimiz olan kuru fasulye,  ev ortamında denenmiş, pişme ve lezzet garantilidir. Lütfen market fasulyeleri ile kıyaslamayın. %100 Doğal. %1..

Hızlı Görünüm

Estela Meşhur 10 Kg Kuru Fasulye, %100 Sağlıklı, Doğal Yeni Sezon

(0)
99,99TL

  Siparişlerinizi aynı gün adınıza kesilmiş faturası ile ücretsiz olarak kargoya veriyoruz. Tarladan Al, Taze Al, Az Öde, Çiftçi Kazansın.     Kendi üretimiz olan kuru fasulye,  ev ortamında denenmiş, pişme ve lezzet garantilidir. Lütfen market fasulyeleri ile kıyaslamayın. %100 Doğal. %100 Lezzet ve Pişme Garan..

Hızlı Görünüm

Estela Meşhur 5 Kg Kuru Fasulye, %100 Sağlıklı Doğal - Yeni Sezon

(0)
59,99TL

  Siparişlerinizi aynı gün adınıza kesilmiş faturası ile ücretsiz olarak kargoya veriyoruz.                                 Tarladan Al, Taze Al, Az Öde, Çiftçi Kazansın.   ..

Hızlı Görünüm

Estela Meşhur Şeker Fasulyesi 1 Kg %100 Sağlıklı Lezzetli Ve Doğal

(0)
18,00TL

Siparişlerinizi aynı gün adınıza kesilmiş faturası ile kargoya veriyoruz. Tarladan Al, Taze Al, Az Öde, Çiftçi Kazansın.    Şeker(İspir) Fasulyesinde ŞOK Kampanya...       Herkes bu lezzeti tatsın diye...  Kendi üretimimiz olan şeker(ispir) fasulye, ev ortamında denenmiş, garantilidir. Lütfen ..

Hızlı Görünüm

Estela Meşhur Şeker Fasulyesi 3 Kg %100 Sağlıklı Lezzetli Ve Doğal

(0)
49,99TL

Siparişlerinizi aynı gün adınıza kesilmiş faturası ile kargoya veriyoruz. Tarladan Al, Taze Al, Az Öde, Çiftçi Kazansın.   Şeker(İspir) Fasulyesinde ŞOK Kampanya...             3 ADET 1 KG ŞEKER FASULYE             Herk..

Hızlı Görünüm

Estela Meşhur Şeker Fasulyesi 5 Kg %100 Sağlıklı Lezzetli Ve Doğal

(0)
90,99TL

Siparişlerinizi aynı gün adınıza kesilmiş faturası ile kargoya veriyoruz. Tarladan Al, Taze Al, Az Öde, Çiftçi Kazansın.   Şeker(İspir) Fasulyesinde ŞOK Kampanya...  Kendi üretimimiz olan şeker(ispir) fasulye, ev ortamında denenmiş, garantilidir. Lütfen market fasulyeleri ile kıyaslamayın. %100 Doğal. %100 Lezzet ve Pişme Garantil..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)